Meditační klub

Prostor pro sebe

Meditační klub

Prostor pro sebe

Přidej se do meditačního klubu
a daruj si prostor pro sebe.

Co ti meditační klub přinese?

Meditační praxe

Jednou týdně on-line meditační setkání, ze kterého budeš mít audionahrávku meditace.

Workshopy

Jednou za měsíc on-line workshop osobního rozvoje na různá témata.

Podpora
a motivace

Podpořím tě v začleňování mindfulness do každodenního života. 

Komunita

Setkávání a sdílení podobně naladěných lidí se zájmem o mindfulness.

Odpovědi

Odpovím ti na tvé otázky, které máš ohledně mindfulness, meditací a osobního rozvoje.

Slevy

Dostaneš 10% slevu na mé další akce a služby.

Jak klub probíhá?

Meditační setkání

  • Konají se pravidelně ve středy od 20 do 21 hodin na Zoomu. 
  • Po úvodním přivítání následuje meditace v délce 30–⁠45 minut a bývá zaměřená na některé téma (dech, body scan, pozorování myšlenek, uvědomování tělesných vjemů a práce s nimi, laskavost, zdroje, vnitřní dítě, vděčnost, přijetí, mysl začátečníka a mnoho dalších). 
  • Setkání zahrnují prostor pro sdílení prožitků z meditací a pokládání otázek.
  • Z každého setkání dostaneš audionahrávku meditace, kterou si můžeš stáhnout a pustit si ji kdykoli budeš potřebovat.

Seberozvojové workshopy

  • Probíhají jednou měsíčně na Zoomu. Čas jejich konání se mění, aby se každý mohl alespoň někdy zúčastnit. 
  • Všechny workshopy nahrávám. K jejich videozáznamům budeš mít přístup v členské sekci (aktuálně tě tam čeká záznam workshopů Spřátel se s vnitřním kritikemVytvoř si vision board
  • V blízkých měsících jsou naplánované tyto workshopy: Jak vést dialog s emocemi pomocí focusingu, Regulace nervového systému pomocí EmotionAid, Všímavá komunikace, Soucit se sebou, Péče o démony.

WhatsAppová skupina

  • V uzavřené skupině můžeš sdílet prožitky ze své meditační praxe a pokládat otázky ohledně osobního rozvoje. 
  • Zde tě také budu podporovat v začleňování mindfulness do každodenního života nabídkami různých jednoduchých cvičení, v nichž rozvineš všímavost, laskavost a přijetí. 

Videa z výzvy „Začni s mindfulness“

  • Po celou dobu tvého členství v klubu budeš mít přístup ke všem vzdělávacím a meditačním videím z této výzvy, které slouží jako skvělý úvod do mindfulness. 
Lenka Krejčová

Kdo klub vede?

Mgr. Lenka Krejčová

lektorka mindfulness a emoční první pomoci

Podporuji na cestě rozvoje sebeuvědomění, zvládání stresu a vytváření si laskavějšího a soucitnějšího vztahu k sobě.

Mám 16letou lektorskou praxi v tématech osobního rozvoje s nejrůznějšími cílovými skupinami.

Mindfulness se věnuji od roku 2015 a od roku 2017 ji na svých kurzech i učím. Jsem též facilitátorkou emoční první pomoci metodou EmotionAid a frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii. 

Kolik stojí členství?

Čtvrtletní členství: 2 000 Kč 

 

Roční členství: 7 000 Kč 


Měsíční členství na zkoušku: 800 Kč

 
 
Je možné domluvit si splátkový kalendář dle tvých možností.
 
V případě zakoupení ročního členství získáváš okamžitý přístup ke 40 audionahrávkám v knihovně meditací.

Časté otázky

Pokud nemůžeš, nebo nechceš být ve středy na zoomových setkáních, tak to nevadí. Sice přijdeš o společnou meditaci a vzájemné sdílení, dostaneš ale audionahrávku meditace, kterou si můžeš kdykoli pustit, a pro sdílení a otázky můžeš využít naší skupinu na WhatsAppu.

Aby mohl být každý aspoň někdy na workshopu, tak tam se časy jejich konání budou měnit. Z každého workshopu dostaneš jeho videozáznam

Ano, klub je možné zakoupit na splátky. Napiš mi a na jejich výši se domluvíme individuálně.

Klub je vhodný pro lidi, kteří vnímají, že mají chuť vstoupit. Je pro ty, kterým dává smysl věnovat se mindfulness a já jako průvodce jim sednu.

Pokud by někdo rád do klubu vstoupil, ale zároveň má psychické obtíže či se nachází v náročné životní situaci, je potřeba mi o tom dát předem vědět. Pokud je stabilizovaný a je v odborné péči, tak vstupu do klubu nic nebrání. Klub může být velmi vhodným doplňkem k psychoterapii.

V případě, že se jedná o závažnější potíže, je třeba si před vstupem do klubu zavolat přes Zoom a společně zjistit, zda je právě klub v tuto chvíli vhodným řešením. Ráda případně doporučím, kam jinam se obrátit.

Mezi témata, na která se zaměřuji patří nalézání zdrojů podpory, rozpoznávání potřeb, uvolňování napětí z těla, rozvoj soucitu se sebou a sebepřijetí. Při tvorbě svých workhopů a obsahů meditací čerpám z toho, co mě samotné nejvíce pomáhá a v čem se stále vzdělávám. Jedná se především o mindfulness, focusing, nenásilnou komunikaci, somatické prožívání a gestalt terapii. Kladu důraz na bezpečí a trauma-senzitivní přístup v mindfulness.

Moji klienti u mě často oceňuji laskavost, autenticitu, humor, všestrannost a bezpečný prostor, který vytvářím.

 

Napiš mi e-mail na lenka@bytusebe.cz a můžeme to probrat individuálně na 20minutové konzultaci zdarma.

Co říkají o klubu Prostor pro sebe jeho členové?

Lenka je skvělá, zkušená a nadšená lektorka, umí trpělivě vysvětlovat, a zároveň dává velký prostor a svobodu, zajímá ji zpětná vazba a přání účastníků. Meditace jsou vhodné pro pokročilé i úplné začátečníky. Online formát večerních meditací je super, člověk se může připojit odkudkoli. Výhodou je možnost sdílení prožitého s ostatními. Oceňuji, že když se někdy připojit nemohu, tak si meditaci stáhnu a pustím si ji jindy. Klub vřele doporučuji.
Eliška Vrbová
Eliška Vrbová
výtvarný pedagog
Lenka umí navodit pocit bezpečí, vždy se dostatečně věnuje zklidnění a uzemnění a některé její věty mě provází stále. Například větu „Právě teď je to právě takové.“ jsem si s Lenkou dovolila prožít a integrovat. A stále z tohoto přínosu čerpám. Lenka je hodně empatická, a zároveň se nebojí ukázat zranitelnost. A to si myslím, že lidi dělá naprosto jedinečnými a autentickými. Díky tomu mám pocit, že jí můžu věřit, a že mě zároveň povzbuzuje v tom, abych se sama rozhodla, co ze sebe chci ukázat, a že všechno je v pořádku.
Hana David
Hana David
laktační poradkyně s přesahem
Meditace s názvem Potřeba místa s Lenkou byla jemná a laskavá. Právě potřeba místa je teď v mém životě velmi aktuální a do meditace jsem se pustila v momentu, kdy byla moje potřeba značně frustrovaná, což silně ovlivňovalo moje emoční ladění. To se v meditaci silně promítlo, Lenka mě ale svým klidným provázením vybídla s pocity jenom být, přijmout je, ale neztotožňovat se s nimi. Uvědomila jsem si tak svá citlivá místa a souvislosti, které ovlivňují moji vnitřní rovnováhu, přišly mi vhledy i kroky směřující k řešení na různých úrovních. V závěru jsem prožila svoji potřebu naplněnou a překvapilo mě, že i v současné situaci mohu malými změnami tento pocit vytvářet. Zvědomila jsem si znovu, po čem moje duše touží a to mě nasměrovalo v mém reálném konání. Děkuji, Lenko, že jsem si připomněla tak důležitou věc, že životní spokojenost utváří nejen ty velké věci, ale především řada každodenních drobností. Stále před očima vidím ty červené muškáty a už vím, že rostou z mého srdce.
Míša Laloba Burdová
Míša Laloba Burdová
koučka a terapeutka
Lenčina knihovna meditací pro mě byla ideálním produktem při mateřské. Neměla jsem tolik času, abych se mohla účastnit živých akcí bez dětí. Procházela jsem si jednotlivé meditace sama, když se mi zrovna uvolnily ruce. K meditacím jsem se průběžně vracela podle potřeby kdykoliv jsem viděla, že už mám s dětmi „dost“. Byla to taková chvilka uvolnění a klidu pro sebe. Díky.
Šárka Plocková Hauznerová
Šárka Plocková Hauznerová
studijní a kariérová poradkyně
Večerní hodinové meditace s Lenkou jsou moc fajn. Věnovat hodinu týdne sama sobě je vlastně strašně málo, nicméně i ta hodina mi dává hodně. Je to chvíle jen pro mne, kdy jsem sama se sebou, kdy se nechám vést svým vnitřním světem, kdy se učím všímat si svého těla, pocitů i myšlenek. Lenka je velmi moudrou, laskavou a chápající průvodkyní tímto mým světem. Když mi to některou středu nevyjde a nemohu se zúčastnit, ráda si poslechnu meditaci jiný den ze záznamu. Líbí se mi výběr témat i to, že Lenka reaguje i na témata, která se objeví ve skupině, nebo je doplní výkladem. A online forma má tu velkou výhodu, že se po meditaci jen překulím do postele a spím.
Desi Dimitrovová
koučka
Přejít nahoru