Být v přítomnosti

8týdenní mindfulness kurz
25. 9.–⁠19. 11. 2023

Přihlaste se do 8týdenního kurzu mindfulness
Být v přítomnosti.

Co je mindfulness?

Co vám kurz Být v přítomnosti přinese?

Lenka v meditačním sedu s tibetskou mísou

Kdo minikurz připravil?

Lenka Krejčová

lektorka mindfulness a emoční první pomoci

Své klienty podporuji na cestě osobního rozvoje. Jsem tu pro vás, pokud se chcete naučit lépe zvládat náročné emoce, stresové situace a vytvářet si laskavější a soucitnější vztah k sobě.

Mám 16letou lektorskou praxi v tématech osobního rozvoje s nejrůznějšími cílovými skupinami.

Mindfulness se věnuji od roku 2015 a od roku 2017 všímavost na svých kurzech i učím.  V roce 2022 jsem se stala facilitátorkou emoční první pomoci EmotionAid. Téhož roku jsem nastoupila do psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii.

Jak kurz Být v přítomnosti probíhá?

Kurz se koná od 25. 9. a do 19. 11. 2023.

Čeká nás 8 on-line setkání na Zoomu vždy v pondělí od 18:30 do 21:00 a jedno závěrečné setkání v pátek 19. 11. ve stejném čase. Dále je součástí kurzu jedno celodenní setkání v sobotu 11. 11. v Praze, v krásném prostředí Toulcova dvora.

Každé pondělní setkání má své téma a s ním spojenou meditaci.
Postupně projdeme tato témata: Dech a smysly, Tělo a jeho signály, Pohyb a hranice, Myšlenky a vděčnost, Laskavost, Emoce a náročné situace, Soucit se sebou, Zdroje a rovnováha. Mezi setkáními probíhá samostatný meditační trénink, který můžete se mnou průběžně konzultovat v uzavřené facebookové skupině.

Kurz probíhá v malé skupině max. 12 účastníků, aby bylo zajištěno bezpečné prostředí a individuální přístup.

Kurz obsahuje nahrávky on-line setkání (pro případ, že byste se nemohli některých účastnit), audio nahrávky meditací, pracovní listy a podporu ve facebookové skupině.

 

Máte-li jakékoli otázky ke kurzu, napište mi na lenka@bytusebe.cz.

Těším se na vás.

CENA: 4 990 Kč

Cena je zaváděcí, protože 8týdenní mindfulness kurz v on-line podobě povedu poprvé. Tento formát mindfulness kurzů běžně stojí 6 000 až 8 000 Kč.

Potřebujete-li rozložit cenu do splátek, kontaktujte mě.

 

Pro koho kurz není?

 

Kontraindikací pro vstup do kurzu je vážné psychické onemocnění v akutní fázi, silné sebevražedné sklony a závislost na alkoholu či drogách. Psychické potíže nejsou překážkou vstupu do kurzu, pokud jste stabilizovaní a jste v odborné péči.

Kurz nenahrazuje psychoterapeutickou či lékařskou péči.

Máte-li pochybnosti, zda je pro vás kurz vhodný, prosím kontaktujte mě na lenka@bytusebe.cz. a společně to probereme.

 

Co o kurzu říkají účastníci jeho off-line verze?

Reference Mandlerová
Reference - 8týdenní kurz, Petra Kubínová
Reference - Křížek
Kurz mindfulness s Lenkou byl pro mě velmi obohacující. S Lenkou jsem se přestala meditace bát a přestala jsem meditaci vnímat jako něco naprosto nereálného a nedosažitelného. Pochopila jsem, že myšlenek se nelze zbavit, ale lze je pozorovat, a meditace se tak pro mě stala zábavou. Lenka vede kurz s velkou laskavostí a pochopením, ke kterému vede i účastníky kurzu. Fascinují mě Lenčiny znalosti o mindfulness, lidské mysli a tělu. Kurz s Lenkou doporučuji i proto, že způsob, jakým ho Lenka vede, vytváří podmínky pro to, aby člověk v praxi pokračoval i po skončení kurzu.
Kurz byl vynikající. Přinesl mi nový pohled na svět a na vnímání příjemných i nepříjemných prožitků. Díky kurzu se změnil můj přístup k meditaci. Před kurzem jsem meditaci nesnášela, protože jsem se neustále vnitřně kritizovala, že meditovat neumím. Díky kurzu medituji každý den s láskyplným přístupem k sobě samé. Skvělé bylo, že skupina byla malá a byl dostatek času pro sdílení a na otázky na lektorku. Lenka byla schopná srozumitelně a láskyplně odpovědět na veškeré záludné dotazy.
Kurz byl báječný. Znamenal pro mě další povzbuzení do práce na sobě. Plusem byla komorní skupina a příjemný průběh.
Přejít nahoru